© 2019 CompensTour. Всі права захищені

  • Facebook Социальной Иконка
  • Instagram Social Иконка
logo compenstour

Відміна або заміна туру

Наявність ваучеру на тур, куплених квитків і зібрані валізи ще не означають, що все піде за планом. Часто трапляються випадки, коли вже придбаний тур на відпочинок відміняють або змінюють. Причини цього є різними.

 

Ця проблема є надзвичайно гострою в Україні адже подібні випадки трапляються регулярно! Часто виною цьому є нечесні дії туроператорів. Це стало настільки болючим питанням, що в ситуацію довелося втручатися особисто Міністру та на разі навіть обговорюється внесення змін до діючого законодавства.

Все це відбувається переважно з наступних причин:

  • Туроператор продає туристу готель або авіаквитки, яких ще не існує. Перед відправленням туриста організувати такий тур туроператору не вдається і він скасовує тур або пропонує туристу якусь альтернативу. Ось цитата з реального судового рішення на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень:

  • Готель, перевізник чи інший підрядник туроператора припиняє співпрацю з туроператором, і відмовляється вести або заселяти туристів.

Як не стати жертвою подібних випадків можна безкоштовно проконсультуватися з CompensTour.

 

Якщо ви вже потрапили в подібну проблему, тоді CompensTour допоможе вам стягнути справедливі компенсації з туроператорів, готелів, перевізників.

Інколи в силу життєвих обставин сам турист змушений відмінити свою подорож або змінити її.

Наприклад:

  • Повністю скасувати тур з поверненням сплачених коштів

  • Змінити дати подорожі

  • Додати до туру нових людей (членів родини, друзів)

  • Відмінити тур лише для когось зі своєї групи (напр. чоловік не може поїхати через робочі справи а решта сім’ї їде як планувалося)

  • Замінити певну складову туру (вид транспорту, готель або якість номеру, вид харчування тощо)

  • Змінити маршрут мандрівки

 

Зазвичай в таки випадках не виникає складнощів, коли за зміни потрібно доплатити. Турист доплачує за додаткові послуги коли це можливо і питання вирішено.

 

Проблеми виникають коли навпаки – турист бажає зменшити вартість туру або взагалі відмінити його. Більшість туроператорів це забороняють і в разі такої ситуації стягують з туриста штраф у розмірі до 100% всієї вартості туру. Ось, наприклад, відповідний пункт договору туроператора «Тревел Профешнл Груп» (ТПГ або TPG):

Якщо у вас саме така або подібна ситуація і ви не знаєте як діяти, зверніться до CompensTour за безкоштовною консультацією.