© 2019 CompensTour. Всі права захищені

  • Facebook Социальной Иконка
  • Instagram Social Иконка
logo compenstour

Раннє виселення

(check out)

Не поодинокі випадки коли туристи пропускають частину проплаченого відпочинку у зв’язку з передчасним виїздом з готелю.

 

Купуючи тур майже кожен турист хоче приїхати на відпочинок рано вранці і виїхати додому пізно ввечері аби максимально використати час за вже оплачені дні. Для цього туроператор пропонує туристові на вибір кілька можливих рейсів. Деякі туроператори навіть пропонують додаткову послугу «зручний рейс», яка полягає в доплаті за рейси, час відправлення яких є більш вигідним для туриста.

 

Однак ніщо не гарантує, що турист пробуде в готелі самі стільки часу скільки було домовлено з туроператором і за який було заплачено.

 

Повсякденними є випадки, коли замість обіцяного рейсу додому увечері туриста повідомляють, що його рейс буде рано вранці. Тобто турист втрачає день оплаченого відпочинку на який розраховував купуючи тур. Звичайно, що добровільно вартість такого проплаченого дня ніхто повертати туристові не збирається.

 

Нерідко може статися і дещо інша ситуація – рейс туриста додому переноситься на наступний день. Якщо у вас не має важливих справ на такий день, то мабуть ви будете не проти відпочити це одну додаткову добу. Але хто за неї заплатить?

 

Буває, що витрати на продовження проживання та харчування туриста туроператор нести відмовляється. Турист потрапляє в неприємну ситуацію: з однієї сторони він вимушений провести додатковий день в готелі, з іншої сторони – він змушений за це заплатити з власної кишені. Ще більшої нервовості зазнають ті відпочиваючі, у яких просто не має коштів на те, щоб оплатити ще один день проживання. А суми в таких випадках можуть бути чималі. Ось приклад такої судової справи на сайті Державного реєстру судових рішень:

Якщо протягом останніх 3 років ви постраждали від раннього чи пізнього виселення, звертайтеся у CompensTour за безкоштовною консультацією та юридичною допомогою у стягненні з компенсації, відшкодуванні збитків та моральної шкоди.