© 2019 CompensTour. Всі права захищені

  • Facebook Социальной Иконка
  • Instagram Social Иконка
logo compenstour

Поганий готель

Коли ви плануєте свою відпустку, чи важливо для вас відпочивати у гарному охайному готелі, у чистому номері, з приємним видом з вікна? Особливо це важливо для пакетних турів «all inclusive», коли турист більшість часу відпустки проводить саме на території свого готелю та в номері. Саме за це і платяться гроші.

 

Які шанси, що вас привезуть і поселять зовсім не в той готель на який ви очікували? Або якщо готель буде той, однак умови в ньому будуть зовсім не ті, про які вам розповідали?

 

Нажаль, досить часто трапляється, що заявлені умови і характеристики готелів відрізняються від реальних. Слід зазначити, що не завжди в цьому є злий умисел чи вина туроператора. Буває, що зміна керівництва готелю перетворює його за рік з палацу на гуртожиток.

 

Так чи інакше, турист повинен бути захищений від подібних випадків. Купуючи тур ви повідомляєте туроператора про свої вимоги до готелю на підставі чого він підбирає вам саме той, який максимально задовольняє ваші побажання. З цього формується ціна туру і за це туроператор несе відповідальність перед туристом.

 

Коли турист отримує не те за що платив гроші, він має право на грошову компенсацію. Ось один з прикладів коли турист звернувся до суду за компенсацією незадовільної якості готелю:

Наступна показова справа наглядно демонструє, що погані умови проживання це ще не найгірше, що може статися з туристом – можуть ще й побити:

Звичайно, що поселення туриста в готель з поганими умовами проживання є порушення туроператором договору на туристичні послуги за що він несе відповідальність перед туристом.

 

Коли на місці ви розумієте, що вас селять зовсім не у ті умови на які ви погоджувалися і за які ви платили гроші, одразу на місці вимагаєте поселення в кращий номер або заміни готелю! Погодившись на запропоновані умови потім буде вкрай важко отримати компенсації.

 

Якщо вас запевняють, що наразі альтернативи немає і просять тимчасово прийняти ті умови що є, а завтра вас переселять в кращий номер чи готель, обов’язково отримайте при цьому письмове підтвердження від туроператора або адміністрації готелю! Інакше про свої обіцянки можуть «забути» наступного дня, а ваше заселення будуть сприймати як відсутність зауважень і претензій.

 

В будь-якому випадку ви можете негайно скористатися послугами CompensTour онлайн для екстреного складання та направлення претензії туроператору і готелю.

 

Крім цього, CompensTour залюбки безкоштовно проконсультує вас щодо можливих подальших дій, а також допоможе отримати:

  • компенсацію за надання гірших умов проживання

  • відшкодування завданих збитків

  • компенсацію моральної шкоди

за всі подібні випадки протягом останніх 3 років.