© 2019 CompensTour. Всі права захищені

  • Facebook Социальной Иконка
  • Instagram Social Иконка
logo compenstour

Пізнє заселення (check in)

2018 рік запам’ятався всім рекордною кількістю затримок авіарейсів з туристами. Рекордними вони були і по кількості і по тривалості. Не дивиною стали затримки на десятки годин.

 

Тому замість лежаків під пальмою на пляжі туристи сиділи на власних валізах в аеропортах; замість смачних страв з ресторану туристи їли бутерброди з кафе аеропорту. До речі, часто за ці бутерброди доводилося платити з власної кишені.

 

Хоча час і нерви повернути неможливо, зате вартість оплаченого але не використаного відпочинку компенсувати абсолютно реально.

 

Чимало таких постраждалих туристів звертаються до суду за захистом своїх прав в подібних ситуаціях. Всі такі справи можна переглянути на сайті Державного реєстру судових рішень. Ось одна з них:

Якщо за останні 3 роки ви теж потрапляли в таку ситуацію, тоді вам слід направити претензію до свого туроператора, у якого придбавався тур. В претензії ви маєте право вимагати від туроператора:

  • Компенсувати вам вартість оплаченого проте не використаного часу відпочинку (наприклад: доба проживання і харчування в готелі)

  • Відшкодувати витрати, що ви понесли у зв’язку з пізнім заселенням (наприклад: харчування, напої, трансфер, що вам довелося оплачувати самостійно)

  • Компенсувати моральну шкоду спричинену, наприклад, довгим чеканням на рейс в аеропорті, душевними хвилюваннями через всі ці події.

 

До речі, траплялися випадки, коли туристам ставало зле через довгі чекання, постійне нервове напруження та втому. Людям доводилося викликати лікарів та приймати медикаменти. За все це теж можна вимагати фінансової та моральної компенсації.

 

CompensTour покликаний захистити ваші права, безкоштовно проконсультує та, в разі необхідності, допоможе у стягненні можливих компенсації і збитків за ваші подорожі протягом останніх 3 років.