© 2019 CompensTour. Всі права захищені

  • Facebook Социальной Иконка
  • Instagram Social Иконка
logo compenstour

Непоселення в готель

Не поселення в готель досить поширене явище. Причини цьому можуть бути різними, наприклад:

  • Овербукінг, тобто коли готель продав більше місць ніж є насправді номерів

  • Проблеми з документами, коли туроператор щось наплутав з документами

  • Припинення роботи між туроператором та готелем

  • Туроператор продав туристу номер в готелі з яким ще не встиг домовитися про заселення свого туриста

 

Щоб не бути марнослівними, як завжди наведемо приклад з реальної справи, розміщеної на сайті Державного реєстру судових рішень:

В усіх наведених вище випадках відповідальність перед туристом несе туроператор, оскільки за договором з туристом на туристичну подорож він зобов’язується підібрати і організувати відпочинок туриста в обраному готелі.

 

Навіть коли не поселення сталося з вини готелю, то перед туристом все одно відповідає саме туроператор. В такому разі туроператор має негайно або владнати ситуацію з готелем або надати туристові альтернативний готель, а також, в разі необхідності, відшкодувати туристу завдані збитки.

 

Якщо ж ви купували відпочинок на пряму у готелю, а не через туроператора, тоді претензії слід виставляти одразу готелю. Однак, овербукінг в таких ситуаціях майже не трапляється.

 

Отримавши відмову в поселенні не гайте часу і направляйте претензію туроператору або готелю з вимогою про заселення або надання альтернативного номеру. Не забувайте також про своє право на грошову компенсацію, відшкодування моральної шкоди і завданих збитків.

 

Звертайтеся у CompensTour за безкоштовною консультацією та за допомогою. Вимагати компенсацію можна за минулий відпочинок, що був до 3 років назад.